TÜRKİYE’DE DÖRT MİLYONA YAKIN ERMENİ YAŞIYOR!

Ermeniler, her sene nisan ayında Dünya’da Türkiye’ye karşı infial uyandırmak için, Osmanlının geçen asrın başında 1;5 – 2 milyon ”masum” Ermeniyi katlettiğini iddia ederler.  Fransa gibi Ermeni diapporanın kuvvetli olduğu memleketler de bu yalanı,  diasporanın gazabından korktukları için,kabul eder ve doğruluğunu ispata çalışırlar. Malümunuz, ikinci dünya savaşında pek çok Avrupa memleketi Almanlar tarafından istila edildi ve bu memleketlerde yaşayan insanlar sonunda, silah gücüyle,   istilacılarıdan kurtuldular. İngiltere hala kuzey İrlanda’da. Naçiz bir sorum:Tüm bunları yapan avrupalılar kahraman da; BİZLERİN   VATANIMIZI  VE VATANDAŞLARIMIZI KORUMAK İÇİN VERDİĞİMİZ  BİR MÜCADELE NEDEN SOYKIRIMI OLUYOR?

İşin garip tarafı daima mercek altına alınanlar ”katledilen müdafaasız Ermeniler” Neden kimse katledilen Müslümanlardan bahsetmiyor. Ermeni komitacılarının hunharca katlettiği çoğu Kürt olan, yüzbinlerce vatandaşımız insan değil miydi? Malum, Kaftancıoğlu bile hayatını kaybeden Ermenileri hatırlamak için yapılacak bir hareketi ilan eden bir panonun önünde resim çektirerek  politika yapıyor. Neden kimse katledilen kürt vatandaşlarımızı hatırlamak ve hatırlatmak için bir adım atmak zahmetinde bulunmuyor?

Bence hepimiz bu taşın altına elimizi koyup bu yalanı yalancıların yüzüne vurmalıyız. Bu hepimizin vazifesi. Eğer Osmanlı soy kırımı yaparak İslamı Avrupa da yaysaydı, bu gün Avrupa’nın yarısı Müslüman olmuştu. Eğer Osmanlı, ”millet –i sadıka” adını vererek şereflendirdiği Ermenileri, soy kırımı yaparak haritadan silmek isteseydı bu işi yapmak için 1900-lere kadar beklemez, asırlarca önce yapardı. Hepinize, özellikle Avrupa memleketlerinde yaşayan vatandaşlarıma tavsiyem; bu mevzuda bilgi edinerek diaspora tarafından beyni yıkanmışlara cevap verebilecek kişiler olmaya çalışmanızıdır. Bilgi kuvvettir!

Şahsen, araştırmalarımı  yaparken Internet’i kullanıyorum. Internet araştırmacılar için çok kullanışlı bir bir ortam.  Aramayı bilirseniz, bir tıklayışla dünya arşivlerine  girip aradığınızı bulabilir, kıymetli kitapları el deydirmeden okuyabilir ve binlerce gazete ve mecmuayı satışa çıkmadan karıştırabilirsiniz. Bazen,  çeşitli sayfalar arasında  gezinirken, karşınıza hiç beklemediğiniz bilgiler de çıkar. Bakın karşıma ne çıktı: Yazımın sonraki bölümüne koyduğum makale, şüphesiz  şimdiye kadar yapılan diaspora propagandasının hiç bir zaman hakikat olmadığını ispat etmekte. Şecaat arzederken merd –i kıpti sirkatin söylermiş! Bakalım  makaleyi ve benim analizimi okuduktan sonra ne diyeceksiniz? (devam edecek)

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ, SESİNİ DUYUR

Lütfen Yorumunuzu yazınız
Adınız