Kılıçdaroğlu’ndan ‘Kaos’ tehdidi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçim sonrası yaptığı açıklamalarla tehdit dilini sürdürerek ‘Yüksek Seçim Kurulu, alacağı bir kararla ya Türkiye’yi aydınlığa çıkaracaktır veya Türkiye’yi kaosa sürükleyecektir.’ dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan 'Kaos' tehdidi
31 Mart yerel seçimlerinde belgelerle ispatlanan usulsüzlük ve şaibelerin değerlendirilmesi sonucu başlayan yargısal süreç devam ederken, CHP’nin tehditlerinin ardı arkası kesilmiyor.

Hiçbir hukuki dayanağı olmadan sürecin durdurulmasını ”Türkiye ve İstanbul’un yararına olacaktır” tehdidiyle dile getiren Kılıçdaroğlu, tehdidin dozunu artırdı.

Kılıçdaroğlu, “Yüksek Seçim Kurulu, alacağı bir kararla ya Türkiye’yi aydınlığa çıkaracaktır veya Türkiye’yi kaosa sürükleyecektir.” dedi.

1 YORUM

  1. Biz teminni etmiyoruz ama ALLAH KORUSUN ÖYLE BİR KAOS ORTAMI OLUŞURSAAAA BURADA TÜRK EVLATLARINA ASLA KARIŞILMAYACAK. BU KAOS ÇAĞRI YAPAN ÜST DÜZEYLER VARYA SİYASETÇİ VE YÖNETİCİLER VEDE YEREL YÖNETİCİ ADAYLARLARI (siz kendinizi gayet iyi bilirsiniz bu defa kahve içip tv izleyerek yurt dışına kaçarak ortalığı karıştırıp sonrada seyretmek yok ) İŞTE SİZLERİ ŞEHRİN MEYDANLARINDA SALLANDIRMAKTA HİİİÇ TERDDÜT ETMEYİZ. !!!!! BİRAZ ZOR OLABİLİR AMA İNŞAALLAH KARDEŞİ KARDEŞE KIRDIRMANIZA İZİN VERMEYECEZ.!!!!!!!!

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ, SESİNİ DUYUR

Lütfen Yorumunuzu yazınız
Adınız