Nişanlısı tarafından Türkiye’de Vurularak ağır yaralanan, ve tedavisi yarım kalan genç kıza, Danimarka da yaşayan iyilik melekleri karınca kararınca yardım etmek için kollarını sıvadılar.

Daha öncede birçok yardım kampanyası ile dertlere yaralara derman olmaya çalışan ve Danimarka da ikamet eden bir grup Türk, kazançlarının neredeyse çoğunu yardım kampanyalarına harcıyor.

Gerek sosyal medya da gerekse Kopenhag’ta yaptıkları takdirle karşılanan iyilik melekleri bunun karşılığında ne takdir edilmek, ne de çıkar sağlamak amacı gütmeselerde, bizler yapılanların ne kadar  takdire şayan olduğunu duyurmak istedik.

Vatanlarından ne kadar uzak olsalarda vatan sevmenin, insanı insan olduğu için sevmenin ne demek olduğunu gözler önüne seren bu iyilik melekleri bu ayın 25 inde salı akşamı Kopenhag’ta bulunan Ankara Restaurant’ta hayırseverlere çifte ziyafet sunmaya hazırlanıyorlar.

Kopenhag ta yemekleri ile ün yapan Ankara Restaurant ta yapılacak yardım Konserine ise kimilerinin vefaat eden Ahmet Kaya ya ses benzerliği ile sevdiği bomba bir isim katılacak

Kişi başı yemek dahil 299 Danimarka kronu sembolik bir ücret belirlenen ve tamamen hayır amaçlı olarak düzenlenen gecede ise, Eşkiya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin müziklerini de yapan, en az  dizi kadar ünlü ses sanatçısı Hüseyin AY sahne alacak.

Organizasyonunu Nadiye Güneş adında bir Türk kızımız ve arkadaşlarının yaptığı geceye, katılımın yüksek olması beklenirken, Restaurant ın kapasitesi nedeni ile şimdiden bilet ayırtmalar başladı bile.

Haftanın ilk günü Pazartesi stresi ardından Salı akşamı yapılacak ve nezih aile ortamında gerçekleşecek Müzik ziyafetinde hem yemeğin dahil olması hemde yemek dahil bilet fiyatının 299 Dk olması üzerine, işleri nedeniyle geceye katılamayıp ancak genede yardımda bulunmak isteyen hayırseverler için ise aşşağıdaki irtibat numaraları geçerli olacak.!

Bizler bu Yardım meleği gruba başarılarının devamını dilerken, avrupa da yaşayan ve isimleri Türkiye de Gurbetçi, avrupa da ise Yabancı olan Tüm Türkiyeli kardeşlerimize şimdiden gösterdikleri büyük çabalardan dolayı teşekkürler ediyor ve  hem tedavisi olacak olan kardeşimize ve hemde onun gibi yardıma Muhtaç kim var ise Yüce Allah’tan Şafi adıyla acil şifalar diliyoruz.

Bilet rezervasyon için +45 22517317 +45 50 15 15 05

İrtibat:
Nadia Güneş 22517317
Hamza Polat 50151505
Mustafa Deveci +45 60 13 18 73
Feyzi Yılan +45 21 75 47 71

 

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ, SESİNİ DUYUR

Lütfen Yorumunuzu yazınız
Adınız