Yaklaşan 24 haziran seçimlerinde, Türkiyenin Cumhurbaşkanı Erdoğan ile devam demesi durumunda, karanlık güçlerin B planı deşifre oldu.!

Ülkemizi yıkmak için her türlü oyunu deneyip ancak başaramayan dış güçler, 24 Haziran seçimleri gecesi oy sayımlarının başlamasının ardından Erdoğana çıkacak oyların durumuna göre silahlı isyan başlatmaya kalkışacaklar.!

Avrupadan Gelen seçim gözlemcilerinin çoğu Provakotörler; Çoğu Türkiyeye giriş yasağı olduğu halde ülkeye giriş yapmak isterken yakalandılar, ülkeye giremeden geri gönderildirler.

Avrupadan gelen seçin gözlemcilerinin Erdoğanın hala iktidarda kalması halinde Mısır, Suriye örneği büyük isyanlarla Türkiyede kaos planının arka plan oyuncuları olduğu ortaya çıktı.!

Artık ayakkabı kokusuna son, Asalet ve ferahlık geliyor, sonunda şampanyalarla kutlayacağız gibi mesajlarla halk psikolojik olarak sürekli, huzursuz ediliyor.

Avrupa arkasında olduğu oluşumla bindiği dalı kestiğinin farkında değil.!

Avrupa Ülkeleri Erdoğanın düşmesi halinde başına gelecekleri anlamaktan bir haberler.Erdoğan düşerse tüm avrupa düşer nasılmı ;

-Seçimlerde her türlü ahlaksızlığı hiç düşünmeden yapan muhalefet Türkiye halklarında suriyelilere karşı düşman tavır sergiledi.Muhalefet halkta başka bir halka karşı kin ve düşmanlık alevlendirildi, her suriyeliyi katil ve tecavüzcü olarak lanse ettiler.

Bu durumda Erdoğan giderse yeni gelecek hükümet suriyelileri göndermek isteyecek ancak suriyelilerde gitmek istemeyecekler.

Baskı altında kalan Suriyeliler ya büyük bir haksızlığa maruz bırakılacaklar ya da avrupaya geçişlerine el altından izin verilecek.

Bu suriyeliler yanında ; Afganların, iranlıların, ermenilerin ve ıraklıların büyük göçüne de engel olamayacaklar.

-Kürtlere özerklik verilecek avrupa dan muthiş bir kara para akışı yaşanacak.Kara para o kadar ciddi miktarlara ulaşacakki ab ülkeleri ekonomileri derin bir yara alacak.

-Avrupa istemediği göçlerin beşiği olacak, inansanızda inanmasanızda bu göçler hükümetler düşürüp sokakları yakacak.!

-Avrupa göçmenlere sert davranmaya hatta silah kullanmaya başlayacak, avrupada ateşlenen ırkçılık insanların birbirlerini kırmasına sebeb olacak.!

-Fetöcüler hapisten çıkarılacak ve karşı yargılanmalar başlayacak.Erdoğana sürgün dayatılacak, kabul etmemesi durumunda ise olası taraftar desteğine karşı ev hapsine alınacak.!Faili meçhul cinayetlerin ardı arkası kesilmeyecek, yargı tamamen etki altına alınıp eski usül yöntemlerle; SIKIYÖNETİM halk caydırılacak.

Türkiye 80 öncesi duruma dönderilerek ekonomisi esir alınacak, seçimlerde Akşenere ve İnceye yapılan el altı maddi yardımlar dahil Türkiyenin ciğerini yeni yetişen teknolojisini esir alacaklar.

İlk önce Kalkışma şeklinde güç denemesi yapacaklar, halkın katılımına görede alevler büyüyecek.!

Bu kalkışma öncelikle büyük şehirlerde olmak üzere kalkışmada silahlı unsur olarak ta Metropollere yuva yapmış Avrupa destekli terör örgütlerinin uyuyan hücreler rol alacak.

AMAÇ KARDEŞ KAVGASI

Hedef Erdoğanı devirmek adı altında başlatılacak isyana hali hazırdaki muhalefette destek verecek.Ancak devrilmesi asıl amaçlanan Türkiye olacak.Sokakların kan gölüne dönebileceği bu kalkışma başarılı olduğu takdirde tüm ortadoğu adeta bir cehenneme dönecek.!

HEDEFTE SADECE CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VAR

Kalkışma bahanesi Dünyaya baş eğmeyen Cumhurbaşkanı Erdoğan olacak, Erdoğan taraftarları kışkırtılarak karşılık vermeleri zorlanacak ve Kardeş kavgası körüklenerek Ülkemizde kaos başlatılmaya çalışılacak.

İSTİHBARAT BİRİMLERİ ÇALIŞIYOR

Ülkemiz istihbaratından Fetöcü Mit cilerin temizlenmesinin ardından dış güçler adeta kör olmuş durumda, eskisi gibi içerden bilgi sızmadığı için İçişleri bakanlığının tedbirlerinden haberdar olamıyorlar, eylemleri henüz yapılmadan istihbarat birimleri tespit ediyor ve tehdidi etkisiz hale getiriyor.!Buna delil olarak terör örgütünün şehir eylemlerinde nerde ise bellerini doğrultamayacak duruma gelmeleri.

KemankesBydgn

 

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ, SESİNİ DUYUR

Lütfen Yorumunuzu yazınız
Adınız