Siyonist Güdümlü Fethullan Gülen taraftarlarının ruh durumları ve içinde bulundukları panik havası sosyal medya da kendini açıkca belli etmeye başladı.

Müslüman olduğunu sanan Fetöcü teröristler , mazlum bir millet olan savaş mağduru suriyelilerin üzerinden algı operasyonu yaparak, zaten bilinen suriye kökenli il adamının milletvekili adaylığı üzerinden pirim yapmaya çalışıyorlar.

Sanki avrupa da azınlık olan Türklerin hiç milletvekili olmamış gibi, hem avrupai bir yaşam sürüp, hem de onların köpeği olanlar için kendilerine hiç yabancı olmayan bir durumu neden gariban insanlara yakıştıramıyorlar anlamış değiliz.

Peki Kim bu Suriyeli Milletvekili adayı;

Suriyeli İş Adamı AK Parti’den Milletvekili Adayı Oldu

9 yıl önce Türk vatandaşlığına geçen Suriyeli iş adamı Muhammed Erdoğan, AK Parti’den Bursa milletvekili adayı oldu.

24 Haziran genel seçimlerine katılacak partiler milletvekili aday listelerini YSK’ya verdi. Listelerde en dikkat çeken isimlerden biri ise AK Parti’nin Bursa milletvekili adayı Muhammed Erdoğan oldu.

YAKLAŞIK 9 YIL ÖNCE TÜRKİYE’YE GELDİ

Yaklaşık 9 yıl önce Suriye’nin Hama kentinden Bursa’ya gelen ve Türk vatandaşlığına geçen Muhammet Erdoğan,AK Parti’den Bursa milletvekili adayı oldu.

TÜRK VATANDAŞLIĞINA GEÇTİ

Muhammet Erdoğan, üniversite mezunu ve inşaat işiyle uğarışıyor. Evli olan Erdoğan’ın eşi Türk vatandaşlığına geçişte Sümeyye adını aldı.

SEÇİLİRSE İLK SURİYELİ MİLLETVEKİLİ OLDU

Ankara’da önemli ilişkileri olan, Türkiye’ye pek çok Arap yatırımcı getiren Muhammet Erdoğan, milletvekili seçilirse, Türkiye’de ilk kez Suriyeli bir milletvekilimiz olacak.

DÜŞÜNCELERİNİ YAZ, SESİNİ DUYUR

Lütfen Yorumunuzu yazınız
Adınız